SMDJ7.5CA-HRA
SMDJ7.5CA-HRA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Na zalogi: 7869 pcs
Prenesi: SMDJ7.5CA-HRA.pdf
RFQ
SMDJ70A
SMDJ70A
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Na zalogi: 106160 pcs
Prenesi: SMDJ70A.pdf
RFQ
SMDJ7.5CA
SMDJ7.5CA
Prenesi: SMDJ7.5CA.pdf
SMDJ70
SMDJ70
Opis: TVS DIODE 70V 118.65V DO214AB
Prenesi: SMDJ70.pdf
SMDJ7.5A-HRAT7
SMDJ7.5A-HRAT7
Prenesi: SMDJ7.5A-HRAT7.pdf
SMDJ7.5CA-HRAT7
SMDJ7.5CA-HRAT7
Prenesi: SMDJ7.5CA-HRAT7.pdf
SMDJ7.5C
SMDJ7.5C
Opis: TVS DIODE 7.5V 13.55V DO214AB
Prenesi: SMDJ7.5C.pdf
SMDJ7.5A-HR
SMDJ7.5A-HR