SMDJ75A-HRA
SMDJ75A-HRA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Na zalogi: 6794 pcs
Prenesi: SMDJ75A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ70CA-T7
SMDJ70CA-T7
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Na zalogi: 91038 pcs
Prenesi:
RFQ
SMDJ75A-HRAT7
SMDJ75A-HRAT7
Prenesi: SMDJ75A-HRAT7.pdf
SMDJ75AHR7G
SMDJ75AHR7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)