SMDJ78A-T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ78A-T7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ78A-T7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ78A-T7
Številka dela SMDJ78A-T7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 78V 126V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 94229 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDJ78CA-T7
SMDJ78CA-T7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Na zalogi: 82332 pcs
Prenesi:
RFQ
SMDJ78A M6G
SMDJ78A M6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Na zalogi: 205270 pcs
Prenesi: SMDJ78A M6G.pdf
RFQ
SMDJ78AHM6G
SMDJ78AHM6G
Prenesi: SMDJ78AHM6G.pdf
SMDJ78CA
SMDJ78CA
Prenesi: SMDJ78CA.pdf
SMDJ78A R7G
SMDJ78A R7G