SMDJ85CA-T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ85CA-T7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ85CA-T7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ85CA-T7
Številka dela SMDJ85CA-T7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 99537 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija SMDJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.9A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDJ9.0
SMDJ9.0
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 9V 16.17V DO214AB
Na zalogi: 136717 pcs
Prenesi: SMDJ9.0.pdf
RFQ
SMDJ85C
SMDJ85C
Opis: TVS DIODE 85V 143.85V DO214AB