SPFI010.L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPFI010.L
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC CYLINDR
Podatkovni listi: SPFI010.L.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPFI010.L
Številka dela SPFI010.L Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5480 pcs Podatkovni list SPFI010.L.pdf
Voltage Rating - DC 1kV Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 2.500" L (10.31mm x 63.50mm)
Serija POWR-GARD® SPFI Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminals
Druga imena SPFI 10A delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
DC hladna upornost 0.0125 Ohms Trenutna ocena 10A