SPXI03.5L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPXI03.5L
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 3.5A 1.5KVDC INLINE
Podatkovni listi: SPXI03.5L.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPXI03.5L
Številka dela SPXI03.5L Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 3.5A 1.5KVDC INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4991 pcs Podatkovni list SPXI03.5L.pdf
Voltage Rating - DC 1.5kV Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 2.240" L (10.31mm x 56.89mm)
Serija POWR-GARD® SPXI Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Inline, Double Ended
Druga imena SPXI 3 1/2A delovna temperatura -
Tip montaže In Line Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 25 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 3.5A