SPXV025.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPXV025.T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 25A 1.5KVDC
Podatkovni listi: SPXV025.T.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPXV025.T
Številka dela SPXV025.T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 25A 1.5KVDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 3014 pcs Podatkovni list SPXV025.T.pdf
Voltage Rating - DC 1.5kV Velikost / dimenzija 0.540" Dia x 3.333" L (13.72mm x 84.65mm)
Serija POWR-GARD® SPXV Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 2671
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
DC hladna upornost 0.0064 Ohms Trenutna ocena 25A