TPSMA6L30A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMA6L30A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSMA6L30A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO221AC
Podatkovni listi: TPSMA6L30A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSMA6L30A
Številka dela TPSMA6L30A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO221AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 366090 pcs Podatkovni list TPSMA6L30A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-221AC
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMA6L Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-221AC, SMA Flat Leads Druga imena F6161TR
delovna temperatura -50°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A