TPSMD13CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD13CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSMD13CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Podatkovni listi: TPSMD13CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TPSMD13CA
Številka dela TPSMD13CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136414 pcs Podatkovni list TPSMD13CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.5A