TPSMD28A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD28A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSMD28A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Podatkovni listi: TPSMD28A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSMD28A
Številka dela TPSMD28A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137180 pcs Podatkovni list TPSMD28A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena F6570TR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66.1A