TPSMD48A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD48A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSMD48A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Podatkovni listi: TPSMD48A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TPSMD48A
Številka dela TPSMD48A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142864 pcs Podatkovni list TPSMD48A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena F9843TR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.8A