TPSMF4L10A
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
TPSMF4L10A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSMF4L10A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 10VWM 17.0VC SOD123FL
Podatkovni listi: TPSMF4L10A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSMF4L10A
Številka dela TPSMF4L10A Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 10VWM 17.0VC SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 542430 pcs Podatkovni list TPSMF4L10A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.1V
Napetost - razčlenitev (min) 10V Napetost - razčlenitev SOD-123FL
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 400W Power - Peak Pulse 23.5A
Polarizacija SOD-123F Druga imena F7534TR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Številka izdelka proizvajalca TPSMF4L10A Opis TVS DIODE 10VWM 17.0VC SOD123FL
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17V Zmogljivost @ Pogostost -