TPSMF4L85A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMF4L85A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSMF4L85A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
Podatkovni listi: TPSMF4L85A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSMF4L85A
Številka dela TPSMF4L85A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 85V 137V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 412615 pcs Podatkovni list TPSMF4L85A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-123F Druga imena F7559TR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPSMP10AHE3/85A
TPSMP10AHE3/85A
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO220AA
Na zalogi: 5665 pcs
Prenesi: TPSMP10AHE3/85A.pdf
RFQ
TPSMF4L70A
TPSMF4L70A
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
Na zalogi: 365057 pcs
Prenesi: TPSMF4L70A.pdf
RFQ
TPSMF4L8.5A
TPSMF4L8.5A
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123FL