TR600-150F-EX
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TR600-150F-EX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TR600-150F-EX
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.TR600-150F-EX.pdf2.TR600-150F-EX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TR600-150F-EX
Številka dela TR600-150F-EX Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145753 pcs Podatkovni list 1.TR600-150F-EX.pdf2.TR600-150F-EX.pdf
Napetost - maks 250V (600V Int) Tip Polymeric
Čas do potovanja 8s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.532" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm) Serija PolySwitch®, TR600
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 22 Ohms Odpornost - začetno (Ri) (min) 6 Ohms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena RF1302-000
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.496" (12.60mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 300mA Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 150mA Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
16VT210ULU
16VT210ULU
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: PTC RESET FUSE 16V 2.1A STRAP
Na zalogi: 5932 pcs
Prenesi: 16VT210ULU.pdf
RFQ
RXE090
RXE090
Opis: PTC RESET FUSE 72V 900MA RADIAL