TVB400RSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB400RSC-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVB400RSC-L
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka THYRISTOR 400V 400A SMB
Podatkovni listi: TVB400RSC-L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVB400RSC-L
Številka dela TVB400RSC-L Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis THYRISTOR 400V 400A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4657 pcs Podatkovni list TVB400RSC-L.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 400V
Voltage - Breakover 540V Serija SiBar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 400A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 45pF