V07E420L1T5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E420L1T5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V07E420L1T5
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
Podatkovni listi: V07E420L1T5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V07E420L1T5
Številka dela V07E420L1T5 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4667 pcs Podatkovni list V07E420L1T5.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 680V Napetost Varistorja (Min) 612V
Napetost Varistorja (Max) 748V Serija UltraMOV™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 560V Največji AC volt 420V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 40J
natančen opis 680V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.75kA
Zmogljivost @ Pogostost 55pF @ 1MHz