V100ZT05PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V100ZT05PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Podatkovni listi: V100ZT05PX2855.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V100ZT05PX2855
Številka dela V100ZT05PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 100V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 446452 pcs Podatkovni list V100ZT05PX2855.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija ZT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 5mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 81V Največji AC volt 60V
Energija 2.5J natančen opis 100V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 400A Zmogljivost @ Pogostost 310pF @ 1MHz