V10E130P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E130P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V10E130P
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: V10E130P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V10E130P
Številka dela V10E130P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328059 pcs Podatkovni list V10E130P.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 205V Napetost Varistorja (Min) 184.5V
Napetost Varistorja (Max) 225.5V Serija UltraMOV™
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
Druga imena F5344
V10E130P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 25J
natančen opis 205V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 3.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 450pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V10E11P
V10E11P
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 18V 2KA DISC 10MM
Na zalogi: 263464 pcs
Prenesi: V10E11P.pdf
RFQ
V10E130
V10E130
Opis: VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 4382 pcs
Prenesi: V10E130.pdf
RFQ
V10E130AUTO2T
V10E130AUTO2T
Opis: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Prenesi: V10E130AUTO2T.pdf
V10E130PL2T7
V10E130PL2T7