V120ZS4PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120ZS4PX2855 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V120ZS4PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: V120ZS4PX2855.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V120ZS4PX2855
Številka dela V120ZS4PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281936 pcs Podatkovni list V120ZS4PX2855.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 120V Napetost Varistorja (Min) 108V
Napetost Varistorja (Max) 132V Serija ZS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 102V Največji AC volt 75V
Energija 12J natančen opis 120V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1100pF @ 1MHz