V130LA1PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LA1PX2855 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V130LA1PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: V130LA1PX2855.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V130LA1PX2855
Številka dela V130LA1PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 388283 pcs Podatkovni list V130LA1PX2855.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija LA
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 175V Največji AC volt 130V
Energija 11J natančen opis 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 180pF @ 1MHz