V140LS10AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V140LS10AP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: V140LS10AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V140LS10AP
Številka dela V140LS10AP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242249 pcs Podatkovni list V140LS10AP.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija LS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 180V Največji AC volt 140V
Energija 42J natančen opis 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 900pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V140LC5
V140LC5
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 5521 pcs
Prenesi: V140LC5.pdf
RFQ
V140LS10APX2855
V140LS10APX2855
Opis: VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM