V140LS20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LS20CP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V140LS20CP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V140LS20CP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V140LS20CP
Številka dela V140LS20CP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130969 pcs Podatkovni list V140LS20CP.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija C-III
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji AC volt 140V Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 210J
natančen opis 220V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1MHz