V14MLA0603NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA0603NR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V14MLA0603NR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 18.7V 30A 0603
Podatkovni listi: 1.V14MLA0603NR.pdf2.V14MLA0603NR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V14MLA0603NR
Številka dela V14MLA0603NR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 18.7V 30A 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 370211 pcs Podatkovni list 1.V14MLA0603NR.pdf2.V14MLA0603NR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18.7V Napetost Varistorja (Min) 15.9V
Napetost Varistorja (Max) 21.5V Serija MLA
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena F11661CT delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 10V Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.10J
natančen opis 18.7V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Tok - napetost 30A
Zmogljivost @ Pogostost 180pF @ 1MHz