V150LC20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LC20AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150LC20AP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V150LC20AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V150LC20AP
Številka dela V150LC20AP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163012 pcs Podatkovni list V150LC20AP.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija LC
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 200V Največji AC volt 150V
Energija 80J natančen opis 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1600pF @ 1MHz