V150LU5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150LU5P
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: V150LU5P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V150LU5P
Številka dela V150LU5P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 271394 pcs Podatkovni list V150LU5P.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija LU
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 200V Največji AC volt 150V
Energija 25J natančen opis 240V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 360pF @ 1MHz