V150RA16X2749
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150RA16X2749
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 150V 4.5KA ENCASED
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V150RA16X2749
Številka dela V150RA16X2749 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 4.5KA ENCASED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25277 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 150V Napetost Varistorja (Min) 135V
Napetost Varistorja (Max) 165V Serija RA
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 127V Največji AC volt 95V
Energija 30J natančen opis 150V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1400pF @ 1MHz