V150ZS20PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZS20PX2855 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150ZS20PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V150ZS20PX2855
Številka dela V150ZS20PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146612 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 150V Napetost Varistorja (Min) 135V
Napetost Varistorja (Max) 165V Serija ZS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 127V Največji AC volt 95V
Energija 45J natančen opis 150V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 3500pF @ 1MHz