V180ZC20PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V180ZC20PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V180ZC20PX2855
Številka dela V180ZC20PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160440 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 180V Napetost Varistorja (Min) 162V
Napetost Varistorja (Max) 198V Serija ZC
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 153V Največji AC volt 115V
Energija 52J natančen opis 180V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 2400pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V180ZC20PX10
V180ZC20PX10
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 172659 pcs
Prenesi:
RFQ
V180ZC5P
V180ZC5P
Opis: VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 301275 pcs
Prenesi:
RFQ
V180ZC20P
V180ZC20P