V18MLA0603T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0603T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V18MLA0603T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 25V 30A 0603
Podatkovni listi: 1.V18MLA0603T.pdf2.V18MLA0603T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V18MLA0603T
Številka dela V18MLA0603T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 25V 30A 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424244 pcs Podatkovni list 1.V18MLA0603T.pdf2.V18MLA0603T.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 25V Napetost Varistorja (Min) 22V
Napetost Varistorja (Max) 28V Serija MLA
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 18V Največji AC volt 14V
Energija 0.10J natančen opis 25V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Tok - napetost 30A Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1MHz