V20E250L1B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V20E250L1B7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V20E250L1B7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V20E250L1B7
Številka dela V20E250L1B7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5748 pcs Podatkovni list V20E250L1B7.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija UltraMOV™
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 320V Največji AC volt 250V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 170J
natančen opis 390V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 1000pF @ 1MHz