V20H115P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H115P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V20H115P
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V20H115P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V20H115P
Številka dela V20H115P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115878 pcs Podatkovni list V20H115P.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 180V Napetost Varistorja (Min) 162V
Napetost Varistorja (Max) 198V Serija HMOV™
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena F7783 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 153V
Največji AC volt 115V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 120J
natančen opis 180V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 2400pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V20H115PL1T
V20H115PL1T
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Na zalogi: 101203 pcs
Prenesi: V20H115PL1T.pdf
RFQ
V20H115PL2B
V20H115PL2B
Na zalogi: 100449 pcs
Prenesi: V20H115PL2B.pdf
RFQ
V20H115PL2T
V20H115PL2T