V230LS40CPX570
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LS40CPX570 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V230LS40CPX570
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 354V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V230LS40CPX570.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V230LS40CPX570
Številka dela V230LS40CPX570 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 354V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106628 pcs Podatkovni list V230LS40CPX570.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 354V Napetost Varistorja (Min) 324V
Napetost Varistorja (Max) 384V Serija C-III
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji AC volt 230V Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 280J
natančen opis 354V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 1100pF @ 1MHz