V230LU10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V230LU10P
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: V230LU10P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V230LU10P
Številka dela V230LU10P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 285163 pcs Podatkovni list V230LU10P.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 360V Napetost Varistorja (Min) 324V
Napetost Varistorja (Max) 396V Serija LU
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 300V Največji AC volt 230V
Energija 35J natančen opis 360V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 250pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V230LU10CP
V230LU10CP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 162973 pcs
Prenesi: V230LU10CP.pdf
RFQ
V230LU20CP
V230LU20CP
Opis: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 139913 pcs
Prenesi: V230LU20CP.pdf
RFQ
V230LU10PX2855
V230LU10PX2855
Opis: VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM