V250LS20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LS20AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V250LS20AP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: V250LS20AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V250LS20AP
Številka dela V250LS20AP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242707 pcs Podatkovni list V250LS20AP.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija LS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 330V Največji AC volt 250V
Energija 72J natančen opis 390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 500pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V250LS10CPX2855
V250LS10CPX2855
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 187451 pcs
Prenesi: V250LS10CPX2855.pdf
RFQ
V250LS2P
V250LS2P
Opis: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Na zalogi: 461972 pcs
Prenesi: V250LS2P.pdf
RFQ
V250LS20APX2855
V250LS20APX2855
Opis: VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Prenesi: V250LS20APX2855.pdf
V250LS2
V250LS2
Prenesi: V250LS2.pdf
V250LS40AP
V250LS40AP
Opis: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Prenesi: V250LS40AP.pdf
V250LS4
V250LS4
Opis: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Prenesi: V250LS4.pdf
V250LS20A
V250LS20A