V251DHB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V251DHB34 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V251DHB34
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM
Podatkovni listi: V251DHB34.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V251DHB34
Številka dela V251DHB34 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8422 pcs Podatkovni list V251DHB34.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija DHB34
Pakiranje Bulk Paket / primer Square 34mm, Tabs
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 330V Največji AC volt 250V
Energija 370J natančen opis 390V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs
Tok - napetost 40kA Zmogljivost @ Pogostost 5000pF @ 1MHz