V251NA34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V251NA34
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM
Podatkovni listi: V251NA34.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V251NA34
Številka dela V251NA34 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4282 pcs Podatkovni list V251NA34.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 354V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija NA
Pakiranje Bulk Paket / primer Square 34mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 330V Največji AC volt 250V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 370J
natančen opis 390V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Square 34mm Tok - napetost 40kA
Zmogljivost @ Pogostost 5000pF @ 1MHz