V275LT10PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V275LT10PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: V275LT10PX2855.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V275LT10PX2855
Številka dela V275LT10PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287117 pcs Podatkovni list V275LT10PX2855.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 430V Napetost Varistorja (Min) 387V
Napetost Varistorja (Max) 473V Serija LT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 369V Največji AC volt 275V
Energija 45J natančen opis 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 200pF @ 1MHz