V27ZA60PX2855
pregled izdelka
Številka dela: V27ZA60PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V27ZA60PX2855
Številka dela V27ZA60PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131452 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 27V Napetost Varistorja (Min) 24.3V
Napetost Varistorja (Max) 29.7V Serija ZA
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 22V Največji AC volt 17V
Energija 120J natančen opis 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 2kA Zmogljivost @ Pogostost 13000pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V27ZA60P
V27ZA60P
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Na zalogi: 183069 pcs
Prenesi: V27ZA60P.pdf
RFQ
V27ZA60
V27ZA60