V27ZT1PX2855
pregled izdelka
Številka dela: V27ZT1PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V27ZT1PX2855
Številka dela V27ZT1PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 27V 250A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 378575 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 27V Napetost Varistorja (Min) 24.3V
Napetost Varistorja (Max) 29.7V Serija ZT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 22V Največji AC volt 17V
Energija 1.0J natančen opis 27V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 250A Zmogljivost @ Pogostost 1875pF @ 1MHz