V27ZU60PX2855
pregled izdelka
Številka dela: V27ZU60PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V27ZU60PX2855
Številka dela V27ZU60PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156596 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 27V Napetost Varistorja (Min) 24.3V
Napetost Varistorja (Max) 29.7V Serija ZU
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 22V Največji AC volt 17V
Energija 120J natančen opis 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 2kA Zmogljivost @ Pogostost 13000pF @ 1MHz