V320LC40CPX810
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LC40CPX810 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V320LC40CPX810
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V320LC40CPX810.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V320LC40CPX810
Številka dela V320LC40CPX810 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106412 pcs Podatkovni list V320LC40CPX810.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 501V Napetost Varistorja (Min) 462V
Napetost Varistorja (Max) 540V Serija C-III
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji AC volt 320V Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 345J
natančen opis 501V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 7000pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V320LC40CP
V320LC40CP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM