V320LS20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LS20A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V320LS20A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: V320LS20A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V320LS20A
Številka dela V320LS20A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4624 pcs Podatkovni list V320LS20A.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 459V
Napetost Varistorja (Max) 561V Serija LS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 420V Največji AC volt 320V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 80J
natančen opis 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 380pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V320LS20APX1347
V320LS20APX1347
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 224709 pcs
Prenesi:
RFQ
V320LS20C
V320LS20C
Opis: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 4264 pcs
Prenesi: V320LS20C.pdf
RFQ
V320LS20APX2855
V320LS20APX2855