V320LU40CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LU40CPX10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V320LU40CPX10
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V320LU40CPX10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V320LU40CPX10
Številka dela V320LU40CPX10 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110168 pcs Podatkovni list V320LU40CPX10.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 462V
Napetost Varistorja (Max) 558V Serija C-III
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji AC volt 320V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 345J
natančen opis 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1MHz