V33MLA1206H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33MLA1206H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V33MLA1206H
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 43.5V 180A 1206
Podatkovni listi: 1.V33MLA1206H.pdf2.V33MLA1206H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V33MLA1206H
Številka dela V33MLA1206H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 43.5V 180A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163578 pcs Podatkovni list 1.V33MLA1206H.pdf2.V33MLA1206H.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 43.5V Napetost Varistorja (Min) 38V
Napetost Varistorja (Max) 49V Serija MLA
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena F2203TR
V33MLA1206
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 33V
Največji AC volt 26V Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.80J
natančen opis 43.5V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Tok - napetost 180A
Zmogljivost @ Pogostost 500pF @ 1MHz