V360RA8X2749
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V360RA8X2749
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 360V 1.2KA ENCASED
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V360RA8X2749
Številka dela V360RA8X2749 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 360V 1.2KA ENCASED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25728 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 360V Napetost Varistorja (Min) 324V
Napetost Varistorja (Max) 396V Serija RA
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 300V Največji AC volt 230V
Energija 20J natančen opis 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 70pF @ 1MHz