V385LA40BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V385LA40BPX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V385LA40BPX2855
Številka dela V385LA40BPX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116582 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 620V Napetost Varistorja (Min) 558V
Napetost Varistorja (Max) 682V Serija LA
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 505V Največji AC volt 385V
Energija 160J natančen opis 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 700pF @ 1MHz