V39ZT6PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V39ZT6PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V39ZT6PX2855
Številka dela V39ZT6PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234791 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 39V Napetost Varistorja (Min) 35.1V
Napetost Varistorja (Max) 42.9V Serija ZT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 31V Največji AC volt 25V
Energija 7.2J natančen opis 39V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 1kA Zmogljivost @ Pogostost 7000pF @ 1MHz