V420LS10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LS10P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V420LS10P
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: V420LS10P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V420LS10P
Številka dela V420LS10P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296394 pcs Podatkovni list V420LS10P.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 680V Napetost Varistorja (Min) 612V
Napetost Varistorja (Max) 748V Serija LS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 560V Največji AC volt 420V
Energija 55J natančen opis 680V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 140pF @ 1MHz