V47ZS1PX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZS1PX1347 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V47ZS1PX1347
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Podatkovni listi: V47ZS1PX1347.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V47ZS1PX1347
Številka dela V47ZS1PX1347 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 47V 250A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 473951 pcs Podatkovni list V47ZS1PX1347.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42.3V
Napetost Varistorja (Max) 51.7V Serija ZS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 38V Največji AC volt 30V
Energija 1.8J natančen opis 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 250A Zmogljivost @ Pogostost 1245pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V47ZS3
V47ZS3
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Na zalogi: 4763 pcs
Prenesi: V47ZS3.pdf
RFQ
V47ZS05PX2855
V47ZS05PX2855
Opis: VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Na zalogi: 441272 pcs
Prenesi:
RFQ
V47ZS1PX2855
V47ZS1PX2855
Opis: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Prenesi: V47ZS1PX2855.pdf
V47ZS1P
V47ZS1P
Prenesi: V47ZS1P.pdf
V47ZS20P
V47ZS20P
Opis: VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Prenesi:
V47ZS1
V47ZS1