V480LS80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LS80BP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V480LS80BP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V480LS80BP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V480LS80BP
Številka dela V480LS80BP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124109 pcs Podatkovni list V480LS80BP.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 732.5V Napetost Varistorja (Min) 675V
Napetost Varistorja (Max) 790V Serija LS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
Druga imena F5610TR
V480LS80BP-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 640V
Največji AC volt 480V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 180J
natančen opis 732.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 550pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V480LT10P
V480LT10P
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 272560 pcs
Prenesi:
RFQ
V480LS80B
V480LS80B
Opis: VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM